Úvod > Ohlášky > 2. neděle postní

2. neděle postní

27.2.2021

3. neděle postní

• Bohoslužby v tomto týdnu budou takto:

Sv. Martin a Prokop

Sv. Jiří

Pondělí, středa, čtvrtek a pátek

Jako obvykle

So 6. 3.

8:00   18:00

Ne 7. 3.     3. neděle postní

7:30   09:00   10:30  (17:00) 18:00

není

• Od zítřejšího dne naléhavě doporučujeme nosit respirátor i na bohoslužbu.
  • I za nových vládních opatření platí výjimka ohledně konání bohoslužeb. Mohou se konat za současných podmínek, navštěvovat je je možné v rámci okresu pobytu. Bohoslužby budou jako v posledních týdnech.
  • V případě, že do pátečního večera budou všechna místa nedělních bohoslužeb obsazena, otevře se přihlašování na mši sv. v neděli v 17:00.
  • Středeční bohoslužba slova pro školáky se koná od 16:00 v kostele. Mladší školáky mohou doprovázet rodiče.
  • V pátek před mší sv. se bude konat pobožnost křížové cesty. Po mši sv. bude adorace.
  • Příští neděli je mše sv. v 10:30 určena přednostně školákům a jejich rodičům.
  • Příležitost ke sv. smíření je vždy před nedělními bohoslužbami a večerními ve všední dny.
  • Sbírka minulé neděle na Svatopetrský haléř činila 6. 190,- Kč. Díky za vaše dary.
  • Pro dobré prožití postní doby připomínáme nabídky:
  • Slovo na neděli, video katecheze a pobožnosti křížové cesty. Vše na YT kanále farnosti.
  • Putování v přírodě s pobožností křížové cesty.
  • Na webu farnosti najdete také odkaz na nabídky k prožívání postní doby od plzeňského biskupství.