Úvod > Ohlášky > 2. 7. 2023 – 13. neděle v mezidobí

Svátek sv. Tomáše, apoštola

Památka sv. Prokopa,  opata, patrona Evropy

Slavnost Cyrila a Matoděje, patronů Evropy, hlavních patronů Moravy

Bohoslužby v tomto týdnu jsou jako obvykle.

• Srdečné díky rodinám Doubkových, Janovičových, paní Daňkové a Telínové za přípravu poutního oběda minulou neděli; rodině Beránkových a dalším vypomáhajícím s kávou za barem, Pavlovi Říhovi a Dušanu Váňovi za zajištění odpoledního pohoštění. Děkujeme rodině Šilhánkových za připravený program pro děti a Marušce Škodové za přípravu soutěže v kalču, Vaškovi Šaškovi za zorganizování volejbalového turnaje a Vojtovi Janovičovi za fotky z poutní slavnosti. Všem, kteří se zapojili do přípravy a realizace pouti, ať Pán Bůh štědře odplatí.
  • O prázdninách jsou bohoslužby jako obvykle, s tím, že nejsou rozděleny služby lektorů, ani nebudou o prázdninách slovíčka pro děti. Na čtení budete oslovováni bezprostředně před mší.
  • U tiskovin je k rozebrání Farní věstník. Katolický týdeník vyšel jako dvojčíslí a příští týden nebude vydán.
  • V tomto týdnu bude mít ve farnosti službu P. Marek Sklenář, který zastupuje naši komunitu, která bude na dovolené.
  • Přejeme vám požehnané dny odpočinku a prázdnin.

• Přehled zpovídání: St17:30 – MS; 17:30 – MS;  Ne 9. 7. 7:00PL;  *9:30MK. U sv. Jiří: na požádání MK. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.

*  V případě, že kněz přijíždí z bohoslužby u sv. Jiří, nabídka sv. smíření před mší sv. v 10:00 bude omezena. Na požádání lze zpovídat i po mši sv v 10:00.