Úvod > Ohlášky > 18. neděle v mezidobí

Ohlášky na týden od 6.8. do 12.8.2018

6. 8. Pondělí Svátek Proměnění Páně
8. 8. Středa Památka sv. Dominika, kněze
9. 8. Čtvrtek Svátek sv. Terezie Benedikty od Kříže, panny a mučednice, patronky Evropy
10. 8. Pátek Památka sv. Vavřince, jáhna a mučedníka
11. 8. Sobota Památka sv. Kláry, panny
12. 8. Neděle 19. neděle v mezidobí

Bohoslužby v tomto týdnu budou jako obvykle.

• Příští týden má službu ve farnosti P. Pavel Lepařík.
  • Rozeberte si i dřívější vydání Katolického týdeníku. Najdete v něm velmi zajímavé články a podněty pro duchovní život.
  • V tomto týdnu se koná Lezecký tábor a příměstský tábor kroužků: Příměstský tábor Cesta do středu Země. Prosíme o modlitbu za děti a jejich vedoucí.
  • Příští neděli bude po mši sv. v 10:00 beseda se salesiánem Jaroslavem Vracovským, misionářem v Mongolsku. Jaroslav je rodák z Plzně a beseda s ním je nabídkou k nahlédnutí do života mladých lidí a církve v Mongolsku.
  • Přehled zpovídání: St – 17:30 – PL; Pá – 17:30 – PL; Ne 12. 8. 7:00 – MS; 9:30* – MP. U sv. Jiří: na požádání PL. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.

* může se stát, že v neděli kněz, který slouží mši sv. u sv. Jiří, má bohoslužbu i v 10 hod. Nestihne tedy zpovídat před mší sv., ale bude k dispozici po ní.