Úvod > Ohlášky > 17. neděle v mezidobí

32. 1.8. Středa Památka sv. Alfonsa Marie z Liguori, biskupa a učitele církve
33. 8. Sobota Památka sv. Jana Marie Vianneye, kněze
34. 8. Neděle 18. neděle v mezidobí

Bohoslužby v tomto týdnu budou jako obvykle.

• Příští týden má službu ve farnosti P. Evžen Rakovský.
  • Prožít Večer Pro klášter Chotěšov jste zváni v sobotu 4. srpna. Více informací na nástěnce.
  • V tomto týdnu se uskuteční tábor Klasik. Prosíme o modlitbu za děti a jejich vedoucí.
  • Mnozí znáte salesiána Jaroslava Vracovského, misionáře v Mongolsku, který pochází z Plzně. 12. srpna bude hostem při nedělní mši sv. v 10:00 v Lobzích. Po této mši sv. s ním bude v kostele beseda.
  • Přehled zpovídání: St – 17:30 – ER; Pá – 17:30 – ER; Ne 5.8. 7:00 – MP; 9:30* – PL. U sv. Jiří: na požádání ER. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.

* může se stát, že v neděli kněz, který slouží mši sv. u sv. Jiří, má bohoslužbu i v 10 hod. Nestihne tedy zpovídat před mší sv., ale bude k dispozici po ní.