Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 16. 6. 11. neděle v mezidobí

16. 6. 11. neděle v mezidobíDatum konání:
16.6.2024
  1. 6. 2024 – 11. neděle v mezidobí 

19. 6.

Středa

Sv. Jana Nepomuckého Neumanna, biskupa

21. 6.

Pátek

Památka sv. Aloise Gonzagy, řeholníka

22. 6.

Sobota

Sv. Jana Fishera a Tomáše Mora, mučedníků

23. 6.

Neděle

V kostele sv. Martina a Prokopa poutní slavnost 12. neděle v mezidobí

 

V tomto týdnu jsou bohoslužby jako obvykle.

  • Fotografie z jáhenského svěcení salesiána Jožky Převora a našich mladých z cesty a pobytu v Itálii jsou ke shlédnutí na farním webu.
  • V pondělí 17. června od 20 hodin proběhne poslední předprázdninové živé vysílání pořadu “LIVE s biskupem”.
  • Na Večer chval jste zváni v úterý 18. června od 19:30 do sálu na biskupství.
  • V úterý 18. června zveme všechny spolupracovníky střediska, zaměstnance i dobrovolníky na poděkování za tento školní rok. Začínáme v kostele v 18 hodin bohoslužbou slova, pak je společné grilování a povídání v prostoru před sakristií.
  • Všechny školáky a rodiče zveme na závěrečnou mši sv. na poděkování na konci školního roku ve středu 19. června. v 16:00 v kostele v Lobzích.
  • Příští neděli 23. června se koná v Lobzích Svatoprokopská pouť. Po obvyklé mši sv. v 10:00 jste zváni na oběd. Prosíme o napečení dobrot k odpolednímu občerstvení. Letošní novinkou bude kvíz: Po poutním obědě před volejbalovým turnajem jste zváni na poutní vědomostní kvíz. Čeká vás několik soutěžních kol s otázkami na nejrůznější témata. Soutěžit se bude v nejvýše šestičlenných tymech. Sestavte tým se svými kamarády a přijďte si zasoutěžit a pobavit se. Pro přihlášení prosím napište název týmu a počet členů na email jgregorova@centrum.cz

         Od 13:30 začíná volejbalový turnaj, turnaj, který koordinuje Vašek Šašek. Více informací najdete na letáčku na vývěsce. Součástí programu jsou

         soutěže pro školáky. Program pro mladší děti oznámíme příští neděli v den pouti.

  • Děti jsou zvány na závěr školního roku na Pohádkové náměstí, které se bude konat ve čtvrtek 27. června od 14:00 hodin na náměstí Republiky v Plzni. Podrobnější informace jsou na vývěsce.

 

  • Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – MK;  Ne 23. 6. 7:00 PL;  9:30 – MK. U sv. Jiří: ER na požádání před bohoslužbou. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.