Úvod > Ohlášky > 15. neděle v mezidobí

13.7.2019

Památka sv. Bonaventury, biskupa a učitele církve

Panny Marie Karmelské

Bohoslužby v tomto týdnu budou jako obvykle.

• O prázdninách nejsou služby lektorů, čtení je potřeba rozdávat před každou nedělní bohoslužbou. Prosíme o vaše aktivní zapojení se.
  • V tomto týdnu probíhá farní a horolezecký tábor a tábor střediskového programu Střecha. Podpořme je svou modlitbou.
  • Nabízíme možnost účasti na kněžském svěcení Jendy Fojtů, které bude 7. září ve Zlíně, příp. na primici 15. září ve Valašských Kloboukách. Pokud chcete jet společnou dopravou, je třeba se přihlásit do konce července v sakristii.
  • Na tepelské pouti oslaví biskup František Radkovský své osmdesáté narozeniny. Z biskupství nabízí možnost napsat mu přání na archy, umístěné na stolku s tiskovinami. Budou zde k dispozici ještě několik dní.

• Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – MP;  Ne 21. 7. 7:00ER;  9:30MS. U sv. Jiří: na požádání MS. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.