Úvod > Ohlášky > 14. neděle v mezidobí

5.7.2019

Svátek sv. Benedikta, opata, patrona Evropy

Blahoslaveného Hroznaty, patrona naší diecéze

Bohoslužby v tomto týdnu budou jako obvykle.

• O prázdninách nebudou slovíčka pro děti a nebudou služby lektorů, čtení bude potřeba rozdávat před každou nedělní bohoslužbou. Prosíme o vaše aktivní zapojení se.
  • V tomto týdnu probíhá příměstský tábor. Podpořme jej svou modlitbou.
  • Ve středu bude poslední rozloučení se zemřelým panem Vavřincem Přibáněm v 10:00 v kostele sv. Jiří na Doubravce. Po mši sv. budou tělesné pozůstatky uloženy na místní hřbitov.
  • Tepelští premonstráti zvou na poutní bohoslužbu 13. července a klatovská farnost na pouť k Panně Marii v neděli 14. července. Podrobnosti jsou na nástěnce.
  • Rodičům dětí ve věku od 4 do 10 let sdělujeme, že se připravuje nová schólička. Více se můžete dočíst v tištěných ohláškách s tím, že první zkouška pod vedením Kristýny Fialové začíná 6. září od 16:30 v jídelně SaSM.
  • Kdo chce jet na kněžské svěcení Jendy Fojtů, které bude 7. září ve Zlíně, příp. na primici 15. září do Valašských Klobouk. Pokud chcete jet společnou dopravou, je třeba se přihlásit do konce července v sakristii.
  • U tiskovin jsou k rozebrání pozvánky na Kurz Alfa. Setkávání začíná od 30. září. Termín přihlášení je do konce srpna.
  • Na tepelské pouti oslaví biskup František Radkovský své osmdesáté narozeniny. Z biskupství nabízí možnost napsat mu přání na archy, umístěné na stolku s tiskovinami. Budou zde k dispozici ještě několik dní.

• Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – MP;  Ne 14. 7. 7:00MS;  9:30ER. U sv. Jiří: na požádání ER. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.