Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 13. 2. – 6. neděle v mezidobí

13. 2. – 6. neděle v mezidobíDatum konání:
12.2.2022

17. 2.

čtvrtek

Sv. Alexia a druhů

20. 2.

Neděle

7. neděle v mezidobí

 

  • První skupina přihlášených do synodálního procesu se sejde dnes po ranní mši sv., tj. v 8:30 ve farním sále. Druhá v pátek 18. 2. v 18:45, tj. po mši sv. Ještě jsou volná místa – dnes 2, v pátek 4.
  • Při bohoslužbě v 10:30 vstoupí do katechumenátu žadatelé, kteří se více než rok připravují na přijetí křtu. V postní době budou účastni skrutinií při různých bohoslužbách v naší farnosti. Provázejme je svou modlitbou.
  • Při nedělních bohoslužbách příští neděle 2. proběhne sbírka "Svatopetrský haléř". Výtěžek sbírky bude odeslán Svatému otci, aby mohl jménem celé církve pomoci lidem v nouzi.
  • Na webu farnosti je ohlédnutí za Tříkrálovou sbírkou s jejím rekordním výnosem.
  • Je spuštěno přihlašování na letní tábory, které pořádá salesiánské středisko mládeže. Pro děti z naší farnosti jsou především Farní tábor a tábor Kompot.
  • Katolický týdeník přináší následující podněty: Informaci o konání Národního týdne manželství, další svědectví o Synodálním procesu v české církvi a úvahu o tom, jak má vypadat církev v třetím tisíciletí.
  • V souvislostí s Rokem rodiny papež František zve všechny rodiny k setkání v rámci jejich diecézí. Toto velké setkání pro naši plzeňskou diecézi se uskuteční v sobotu 25. června 2022 v naší farnosti. Prosíme, aby rodiny počítaly s tímto termínem a rezervovaly si čas. Biskup Tomáš zve k tomuto setkání všechny rodiny a dává mu stejnou důležitost, jako diecézní pouti. 

 

  • Přehled zpovídání: St – 17:30 – PL; Pá – 17:30 – ER;  Ne 20. 2.  7:00 – MS; 8:30 – MP; 10:00 – ER. U sv. Jiří: na požádání PL. V ostatní dny lze domluvit individuální termín.