Úvod > Ohlášky > 12. 2. 2023 – 6. neděle v mezidobí

12. 2. 2023 – 6. neděle v mezidobí

11.2.2023

Bohoslužby v tomto týdnu jsou jako obvykle.

• Dnešní sbírka při všech bohoslužbách je mimořádně určená na pomoc obětem zemětřesení v Turecku a Sýrii. Díky za vaše dary.
  • Salesiánské středisko mládeže zveřejnilo nabídku prázdninových táborů pro školáky. Jsou mezi nimi farní tábory, které jsou ve shodném termínu v srpnu. V tištěných ohláškách opět najdete jejich přehled doplněný o nabídku pro mládež. Prosíme rodiče, aby využili této nabídky a přihlásili děti na farní tábory.
  • Tento týden nebude výuka náboženství ani biblická hodina z důvodu prázdnin.
  • Na Zpívanou jste zváni tento pátek 17. 2. do farního sálu v Lobzích od 19:00.
  • Příští neděli bude sbírka na „Haléř sv. Petra“.
  • Plzeňské biskupství nabízí postní duchovní obnovu formou on-line. Je zaměřena na přijetí křtu a s tím spojené identity Božích dětí. Více o této iniciativě najdete na webu plzeňského biskupství.
  • Chcete-li si přečíst velmi podnětné články o Evropském synodálním setkání v Praze, o dětech v nemocnicích, o alarmujícím projevu papeže Františka na adresu vykořisťovatelů Afriky nebo o Národním týdnu manželů, nezapomeňte si vzít s sebou domů aktuální výtisk Katolického týdeníku.
  • Přejeme načerpání nových sil a posílení svého zdraví zvláště těm, kteří odjíždějí na prázdniny nebo dovolené.
  • Přehled zpovídání: St – 17:30 – PL; Pá – 17:30 – MK;  Ne 19. 2.  7:00 – PL; 9:30 - MP. U sv. Jiří: na požádání MK. V ostatní dny lze domluvit individuální termín.

Nabídka farních táborů:

Farní tábor

1. 8. 2023 - 20. 8. 2023 (Klášter Zaječov)

Hry, sport, hudba, dobrá parta, křesťanské prvky (společná modlitba, mše sv., povídání na různá téma). Navazujeme na loňské ročníky farního tábora. Těšíme se na všechny naše ostřílené táborníky, především z lobezské farnosti, ale vítáni jsou i další zájemci. Tento rok se vracíme opět do Kláštera Zaječov.

Pro kluky i holky

Od 8 do 12 let

Cena: 3 300,00 Kč

Čas odjezdu a návratu bude upřesněn.

Vedoucí: Matouš Beránek, Evžen Rakovský, SDB

KOMPOT

1. 8. 2023 - 20. 8. 2023 (Rekreační objekt Březí (Čachrov))

Kluci a děvčata cca 12 - 16 let přednostně z lobezské farnosti. Konzultujte, prosím, zda je pro děti ve věku 12 - 13 let vhodnější tábor Kompot nebo Farní tábor.

Cena: 3 300,00 Kč

Vedoucí: Jakub Honěk, SDB; Michal Kaplánek, SDB

Sumer Job

1. 7. 2023 - 16. 7. 2023

Akce pro mládež od 16 let, při které se jede pomáhat do Rumburku spolu s mladými z Teplic.

Cena bude upřesněna

Vedoucí: Vojtěch Janovič