Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 11. neděle v mezidobí

11. neděle v mezidobíDatum konání:
20.6.2018

Ohlášky na týden od 18. do 24.6.2018

19. 6. Úterý Sv. Jana Nepomuckého Neumanna, biskupa
21. 6. Čtvrtek Památka sv. Aloise Gonzagy, řeholníka
22. 6. Pátek Sv. Jana Fishera a Tomáše Mora, mučedníků
23. 6. Sobota Památka sv. Josefa Cafassa, salesiána, kněze
24. 6. Neděle Slavnost narození sv. Jana Křtitele

V kostele sv. Martina a Prokopa poutní slavnost

Bohoslužby v tomto týdnu budou jako obvykle.

  • Mezi tiskovinami je k dispozici Salesiánský magazín.
  • Ve čtvrtek bude od 17:15 poslední biblická hodina v tomto školním roce.
  • Příští neděli se koná Svatoprokopská pouť. Hostem bude jáhen Jindřich Fencl. Kazatelem při poutní mši sv. v 10:00 bude Jan Fojtů. Po obědě je od 12:30 připravena beseda o vztazích, mj. o víře v rodině s jáhnem Jindřichem Fenclem a na téma „Radost z lásky – i u nás doma“. Po besedě od 13:30 bude volejbalový turnaj, na který je třeba se přihlásit co nejdříve Vašku Šaškovi. Děti mohou počítat s programem pro ně, zvláště po obědě, aby rodiče mohli být účastni besedy s jáhnem Jindřichem Fenclem. Prosíme o donesení nějaké sladkosti ke kávě. Více informací najdete na plakátcích, webu a tištěných ohláškách.
  • Při pouti bude možnost zakoupení křesťanské literatury v chodbě u sakristie. Zástupce Křesťanského společenství bude k dispozici po mši sv. v 10 hod.
  • V dnešních ohláškách najdete na druhé straně podněty k výchově ve víře po děti od 4. do 9 třídy. Jde nám o to, aby děti měly zajištěnu náboženskou výchovu. První odpovědnost je na straně rodičů, dále na nás salesiánech a pak na celém společenství naší místní církve.
  • Vzájemnou modlitbou a aktivitami připravme dětem dobré prostředí pro jejich růst víry.
  • Přehled zpovídání: St – 17:30 – PL; Pá – 17:30 – ER; Ne 24. 6. 7:00 – MP; 9:30 – ER. U sv. Jiří: na požádání PL. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.