Úvod > Ohlášky > 10. neděle v mezidobí

10.6.2018

Ohláška na týden od 11. 6. do 17. 6. 2018

11. 6. Pondělí Památka sv. Barnabáše, apoštola
13. 6. Středa Památka sv. Antonína z Padovy, kněze a učitele c.
15. 6. Pátek Připomínka sv. Víta, mučedníka
17. 6. Neděle 11. neděle v mezidobí

Bohoslužby v tomto týdnu budou jako obvykle.

• Sbírka na Salesiánskou provincii vynesla 7.460,- Kč. Děkujeme za vaše dary.
  • Dnes jste zváni na koncert plzeňské skupiny středověké hudby ELTHIN do kostela sv. Jiří od 18 hod.
  • Blíží se Svatoprokopská pouť. Hostem bude jáhen Jindřich Fencl. Kazatelem při poutní mši sv. v 10:00 bude Jan Fojtů. Po obědě je od 12:30 připravena beseda o vztazích, mj. o víře v rodině s jáhnem Jindřichem Fenclem a na téma „Radost z lásky – i u nás doma“. Po besedě od 13:30 bude volejbalový turnaj, na který je třeba se přihlásit co nejdříve Vašku Šaškovi. Děti mohou počítat s programem pro ně, zvláště po obědě, aby rodiče mohli být účastni besedy s jáhnem Jindřichem Fenclem. Prosíme o donesení nějaké sladkosti ke kávě. Více informací najdete na plakátcích, webu a tištěných ohláškách.
  • Při pouti bude možnost zakoupení křesťanské literatury v chodbě s knihovnou. Zástupci Křesťanského společenství budou nabízet k prodeji knihy po poutní mši sv.
  • Ve čtvrtek jste zváni na benefiční koncert Gymnázia Luďka Pika, který se uskuteční v kostele v Lobzích od 17:00.
  • V pátek jste zváni na Zpívanou tradičně do farního sálu od 19 hod.
  • V sobotu bude vysvěcen salesián Jan Fojtů na jáhna v Turíně. Prosíme o modlitbu za něj.
  • K rozebrání mezi tiskovinami jsou Farní věstník a Diecézní zpravodaj. Pro děti pak časopis Nezbeda
  • Přehled zpovídání: St – 17:30 – PL; Pá – 17:30 – PL; Ne 17. 6. 7:00 – PL; 9:30 – na požádání až po mši sv. MP. U sv. Jiří: na požádání MP. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.