Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 11. 12. 2022 – 3. neděle adventní

11. 12. 2022 – 3. neděle adventníDatum konání:
11.12.2022

13. 12.

Úterý  

Památka sv. Lucie, panny a mučednice

14. 12.

Středa

Památka sv. Jana od Kříže, kněze a učitele církve

18. 12.

Neděle

4. neděle adventní

  

Bohoslužby v tomto týdnu jsou jako obvykle, kromě soboty.

  • Děkujeme za vaši štědrost při sbírce na dostavbu kláštera karmelitek v Drastech, kdy bylo vybráno 12.061,- Kč.
  • Děkujeme za všechny dary při potravinové sbírce minulé dny pro rodiny z azylových domů. K tomu jsme dostali následující poděkování: „Sv. Jan nás nabádá, abychom nemilovali jen slovem, ale skutkem - doopravdy. A to, co jste zorganizovali a předali, je úžasné, jsem dojatá z toho, jak na mne dýchla atmosféra lobezského kostela, jako bych z jeho společenství nikdy neodešla. S některými dětmi z těchto rodin jste se možná setkali i při salesiánských akcích a věřím, že tak u nich setkání s přijetím a nezištnou pomocí také něco zaseje, čemu milost Boží dá vzrůst. Vděčně Anna Srbová."
  • Na setkání dobrodinců jste zváni zítra v pondělí 12. 12. od 17:30, kdy v kostele začíná mše sv. Setkání pak pokračuje ve středisku. Hostem je salesián P. Michael Martínek. Ve 20:00 v pondělí po setkání dobrodinců proběhne na středisku pracovní setkání zájemců o synodální setkání.
  • Na předvánoční koncert žáků 24. ZŠ jste zváni v úterý v 18:00 do kostela v Lobzích.
  • V tomto týdnu nabízíme předvánoční zpovídání ve středu pro děti a rodiče z výuky náboženství od 17:00, pro všechny pak v pátek od 17:00 a příští neděli před i při bohoslužbách. Na letáčku před zpovědní místností je uveden rozpis zpovídání a na vývěsce a v tištěných ohláškách přehled vánočních bohoslužeb v naší farnosti.
  • Vánoční výzdobu kostela v Lobzích provedeme příští neděli 18. 12. po mši sv. v 10:00. Prosíme o vaši pomoc.
  • K dispozici mezi tiskovinami je časopis Nezbeda pro děti, Farní Věstník a Diecézní zpravodaj.
  • Pro Tříkrálovou sbírku sháníme vedoucí skupinek a dětské koledníky. Ideálně rodiče s dětmi. Více informací u Dušana Váni (602 337 041).

  

  • Přehled zpovídání: V kostele sv. Martina a Prokopa podle zveřejněného programu.  U sv. Jiří: na požádání MK. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.