Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 1. 1. – Slavnost Matky Boží, Panny Marie

1. 1. – Slavnost Matky Boží, Panny MarieDatum konání:
31.12.2022

6. 1.

Pátek  

Svátek Zjevení Páně

8. 1.

Neděle

Svátek Křtu Páně

Bohoslužby v tomto týdnu jsou jako obvykle.

  • O Vánocích se konaly sbírky farní a účelové:
  • na Salesiánskou provincii: 8.030,- Kč
  • v ostatní sváteční dny bylo na potřeby farnosti vybráno celkem: 14.090,- Kč.

Děkujeme srdečně za vaše dary. Díky také vám, kteří posíláte své finanční příspěvky na provoz farnosti pravidelně bezhotovostně, anebo je přinášíte samostatně v hotovosti. Díky nim naše farnost patří mezi soběstačné a zajištěné. Zprávu o hospodaření farnosti za rok 2022 zveřejníme po uzavření účetnictví na konci března.

  • Ve čtvrtek jste zváni na biblickou hodinu od 16:00 do farního sálu.
  • V pátek na slavnost Zjevení Páně budeme světit vodu, křídu a kadidlo. Můžete si přinést s sebou nádoby na vodu. Při večerní mši sv. se uskuteční žehnání tříkrálovým koledníkům. Po mši sv. bude jako obvykle adorace.
  • Příští neděli při mši sv. v 10:00 se uskuteční křest dítěte.
  • Kdo by byl ochoten zapojit se do úklidu v kostele, ať se přihlásí P. E. Rakovskému. Skupiny farníků, které mnoho let obětavě udržovaly náš kostel, je třeba posílit. Jde o čtyřiceti minutový úklid kostela ve čtyřčlenných skupinách jednou za dva měsíce.
  • Tiskoviny, které jsou vzadu v kostele, jsou volně k rozebrání příspěvek dávejte, prosím, do nedělní sbírky.

 

  • Přehled zpovídání: St – 17:30 – PL; Pá – 17:30 – ER;  Ne 8. 1.  7:00 – MK; 9:30 - ER. U sv. Jiří: na požádání PL. V ostatní dny lze domluvit individuální termín.