Úvod > Aktuality > VELIKONOČNÍ TRIDUUM - PŘIHLAŠOVÁNÍ

VELIKONOČNÍ TRIDUUM - PŘIHLAŠOVÁNÍ

25.3.2021

Přihlašování spuštěno.

Všechny informace ke Svatému týdnu a Triduu jsou v ohláškách nebo v tomto odkaze: TRIDUUM

• Na veškeré bohoslužby o svátcích je nutné se přihlásit přes odkaz v následující tabulce (nebo u P. Evžena Rakovského - tel. 731 625 975)
  • Během bohoslužeb zpívají pouze hudebníci, lid nezpívá. Hudebníci se na bohoslužby nepřihlašují.
  • Aktuálně jsou umožněny veřejné bohoslužby s maximální účastí v kostele sv. Martina a Prokopa 20 lidí. Při obřadech na Velký pátek a Velikonoční vigilii na louce u kostela sv. Jiří je ve vyhrazeném sektoru možná účast 100 lidí.
  • Děti rodiče přihlašují jen, když jsou starší tří let. Mladší se nepřihlašují.
  • Podobně jako v letech minulých připravujeme i pro letošní soukromé požití Velikonočního tridua noční adorace - Adorace v Getsemanské zahradě (čtvrtek 19:00 - pátek 08:00) a u Božího hrobu (pátek 19:00 - sobota 08:00). Adorace bude pro každého vždy hodinová. Protože nám pandemie neumožní adorovat přímo v kostele, celá akce proběhne stejně jako v loňském roce virtuální formou - každý účastník bude bdít doma. Je tedy možné přizvat do adorační štafety i mimoplzeňské věřící. Vyberte si termín a přihlaste se na tomto formuláři.

(Bez přihlašování / Nutné přihlášení)

ZELENÝ ČTVRTEK

MŠE SVATÁ

Přednostně pro seniory. Prosíme, dejte příležitost k účasti zaměstnaným na odpolední a večerní bohoslužby.

MŠE SVATÁ

Přednostně pro seniory a rodiče s malými dětmi. Prosíme, dejte příležitost k účasti zaměstnaným na odpolední a večerní bohoslužby.

15:00 MŠE SVATÁ

18:00 MŠE SVATÁ
19:30 MŠE SVATÁ

NOČNÍ ADORACE Z DOMÁCNOSTI - KOORDINUJE DUŠAN VÁŇA

Na mši svatou můžete přinést kasičku s postními dary.

VELKÝ PÁTEK

8:00 MODLITBA BREVIÁŘE
12:00 MODLITBA KŘÍŽOVÉ CESTY
15:00 VELKOPÁTEČNÍ OBŘADY - KOSTEL SV. MARTINA (přednostně pro seniory)
18:00 VELKOPÁTEČNÍ OBŘADY - LOUKA U SV. JIŘÍ
19:00 - 08:00 NOČNÍ ADORACE Z DOMÁCNOSTI - KOORDINUJE DUŠAN VÁŇA (přihlášení)

Svátost smíření půl hodiny před obřady.

Křížová cesta v přírodě dle nabídky na webu farnosti pro jednotlivce i rodiny.

BÍLÁ SOBOTA

8:00 MODLITBA BREVIÁŘE

ADORACE U BOŽÍHO HROBU

Kostel otevřen po celou dobu.

18:00 VELIKONOČNÍ VIGILIE - KOSTEL SV. MARTINA (přednostně pro seniory)
18:00 VELIKONOČNÍ VIGILIE - LOUKA U SV. JIŘÍ

ZMRTVÝCHVSTÁNÍ PÁNĚ

7:30 MŠE SVATÁ