Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Jak jsme prožili Velikonoce

Jak jsme prožili VelikonoceDatum konání:
7.4.2021

 

Velikonoce jsme mohli prožít i díky restrikcím velmi rozmanitě. Mnozí využili nabídky zúčastnit se osobně v přírodě. Louka u sv. Jiří už podruhé v době pandemie posloužila jako prostor pro setkání sta farníků s Kristem, se sebou navzájem a především k oslavě Ježíšova vykupitelského díla. Možnost prožít tradičně v kostele byla jen pro dvacet přihlášených. Proto také mnozí využili domácí bohoslužby, kdy se svými nejbližšími prožili vrcholnou část liturgického roku - oslavu Kristovy smrti a vzkříšení.

Ohlédnutí za prožitím těchto Velikonoc najdete v galerii.

 

Ať přítomnost Zmrtvýchvstalého je pro nás silou a pevnou nadějí.

 

Vigilie Lobzy (2).jpg