Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Svatoprokopská pouť

Svatoprokopská pouťDatum konání:
27.6.2019

WhatsApp Image 2019-06-23 at 23.03.47 (1).jpegV neděli 23.6.2019 jsme prožili v naší farnosti poutní slavnost. 

Hostem a kazatelem poutní slavnosti byl salesián P. Vojtěch Sivek. Po společně prožité mši sv. jsme ochutnali vynikající oběd a pak začal program pro děti. Soutěž vyvrcholila sladkou zmrzlinou a velmi frekventovanou střelnicí, kde si nejmladší mohli vystřelit krásné růžičky a bonbóny. Beseda v P. Vojtěchem byla podnětnou pro situace, kdy víme, že o nás vědí, že jsme věřící, ale nevíme, zda a jak o víře hovořit. Volejbalový turnaj byl opravdu pro všechny, kteří chtěli alespoň chvíli sportovat. Celé odpoledne bylo doprovázeno možností občerstvení pivem, kofolou a grilovanými klobásami.

Srdečné díky všem organizátorům, zvláště všem, kdo připravovali oběd, občerstvení, program pro děti a volejbal. Ať prožité radostné chvíle nás vedou k vděčnosti Pánu Bohu. Fotogalerie