Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Svatoprokopská pouť

Svatoprokopská pouťDatum konání:
20.7.2020

DSC02721.jpgLetošní svatoprokopská pouť o neděli 28.6. byla poznamenána - jako spousta jiných aktivit – velkými omezeními. Nejprve jsme si mysleli, že se vůbec neuskuteční. Postupně jak se restriktivní opatření uvolňovala, tak jsme naplánovali slavnostní mši sv. a jen volejbalový turnaj. Nakonec se mohlo uskutečnit i pohoštění. S vděčností Pánu Bohu za to, že můžeme oslavovat jeho dobrotu a lásku si tímto příspěvkem krátce připomeňme pouť. Hostem byl salesián P. Vojtěch Sivek, který ještě před pěti lety v naší farnosti působil. Představil nám schválený Výchovně pastorační projekt pro naše salesiánské dílo a společně jsme při mši sv. chválili a děkovali Pánu za dar života svatého Prokopa. Krásnou slavnost umocnilo nádherné počasí a spokojenost všech přítomných.