Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Putování na Všechny svaté

Putování na Všechny svatéDatum konání:
21.11.2020

 

V letošním roce jsme opět spojili slavnost Všech svatých a Vzpomínku na všechny věrné zemřelé. Nemohli jsme se setkat společně, ale každý mohl individuálně přijít na lampionové putování. Na trase ke kostelu sv. Jiří bylo připraveno povídání o několika svatých. Na konci textu byla krátká modlitba vztahující se k danému světci. Mladší děti si mohly vzít domů obrázky na vybarvení a pro starší byla připravena křížovka. Na hřbitově bylo možné rozsvítit svíčku na opuštěném hrobě a v modlitbě vzpomenout na ty, kteří již zemřeli a jsou zapomenuti nebo zrovna umírají někde osamoceni. Celé putování tmou bylo prosvíceno světlem lampionů a svíček. 

 

všichni svatí (3).jpg