Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Ohlédnutí za Tříkrálovou sbírkou 2024

Ohlédnutí za Tříkrálovou sbírkou 2024Datum konání:
16.1.2024

Koncertem ZUŠ Bedřicha Smetany v kostele sv. Martina a Prokopa v Lobzích bylo symbolicky zakončeno tříkrálové koledování 2024 v naší farnosti. V sobotu 6. ledna do ulic vyrazilo 20 skupinek dětí a vedoucích vinšovat štěstí a zdraví obyvatelům Doubravky, Lobez, Újezda, Bukovce a Chlumku, psát křídou obvyklé požehnání a současně vybírat finanční prostředky pro potřebné. Letos jsme koledovali i přímo na ÚMO4. Všem koledníkům a dárcům patří obrovský dík! Kasičky byly odevzdány na Městskou charitu Plzeň, kde budou následně rozpečetěny a bude zjištěn celkový výtěžek letošní sbírky. Zde se můžete podívat na naše koledníky. 

Bližší informace o celé sbírce v ČR a Plzni:

O sbírce (trikralovasbirka.cz) Tříkrálová sbírka (dchp.cz)