Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nabídky do života v pandemii

Nabídky do života v pandemiiDatum konání:
31.1.2021

Slovo na neděli

 

Od slavnosti Dona Boska budeme pro vás připravovat SLOVO NA NEDĚLI. Od sobotního večera bude k dispozici videonahrávka promluvy od nás salesiánů. Je to nabídka úvahy od nad nedělními liturgickými texty. Lze ji využít samostatně jako povzbuzení nebo jako připravené kázání pro domácí bohoslužbu. Na obojí (video i domácí bohoslužbu) najdete odkazy na webových stránkách v ohláškách a v těchto aktualitách níže v odkazech.

Pro ty z vás, kdo nemáte přístup na internet, je nabídka domácí bohoslužby k dispozici ve zjednodušené variantě vytištěná u tiskovin v kostele.

 

Nabídka bohoslužeb

Od středy 3. 2. 2021 připravujeme na každý týden bohoslužby pro děti, navštěvující Základy křesťanství. Od 16:00 bude pro ně speciální bohoslužba s katechezí.

 

Od neděle 7. 2. 2021připravujeme jedenkrát za čtrnáct dní nedělní mši sv. v 10:30 pro děti. Přednostně je určena těm, kteří chodí do náboženství, ale přijít mohou i další. Při přihlašování mají děti přednost.

 

SLOVO NA NEDĚLI

 

Domaci_bohosluzba_02_07_5nedele.pdf

 

 

BIBLICKÁ SOUTĚŽ

Tato soutěž v mnoha školách už probíhá téměř 30 let, ale letos to není možné, proto ji organizátoři nabízí v elektronické podobě všem školákům. kdo má zájem, najde podrobné informace na níže uvedeném odkaze:

SOUTĚŽ

 

ODKAZ-SLUŽBA