Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Generální oprava zastřešení

Generální oprava zastřešeníDatum konání:
9.9.2019

 

V průběhu tohoto roku došlo ke generální opravě zastřešení vstupních prostor do zázemí farnosti a střediska mládeže v Plzni - Lobzích. Jednalo se o generální výměnu krytiny nad chodbou do prostor, které využívá naše farnost a Salesiánské středisko mládeže.

Na četných místech poškozená stříška byla vyměněna a porušená místa fasády opravena. Na závěr byl proveden nový nátěr předmětných ploch. Přívalové deště, které postihly naše město, prověřily funkčnost nového pokrytí stříšky a nezpůsobily žádnou škodu oproti dřívějším dešťům. Jsme vděčni poskytovateli dotace Městskému obvodu Plzeň 4 za dotaci ve výši 108.299,- Kč. Tato dotace byla poskytnuta vlastníku objektu – Salesiánské provincii Praha. Hlavní práce se uskutečnily v květnu a červenci.

Děkujeme za poskytnutí dotace.

 

Římskokatolická farnost Plzeň – Lobzy                                                                     Salesiánská provincie Praha

Mgr. Evžen Rakovský                                                                                                     Ing. Michal Svoboda

 

 

01.jpg 02.png 03.jpg 04.jpg 05.jpg  

                                               06.png