Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Farní tábor

Farní táborDatum konání:
12.8.2022

 

A je tu neděle a kostel se zaplnil dětmi. Co to? Začínáme náš farní tábor společnou mší svatou! A že nás letos opravdu je - 29 dětí se společně s vedoucími vydávají na dlouhou cestu na hájovnu Orlovy u Humpolce - první Svojsíkova skautská základna. Okolní příroda byla opravdu skvělá. Letos jsme se vydaly do Karaku, kde jsme zažili spoustu dobrodružství a zábavy. Všichni se vrhli do soutěží a her s nadšením a zápalem. Ale nebyl to čas pouze zábavy, ale také jsme se mohli i něco dozvědět. Zamysleli jste se někdy nad tím, co znamenají všechny prosby v Otčenáši? My ano. A doufám, že nás to všechny obohatilo. A to nejen naše společné zamyšlení, ale celý prožitý tábor a domu jsme se vrátili plni zážitků a obohaceni o nové kamarádství. Nezbývá tedy než poděkovat kuchařkám a všem vedoucím v čele s Matoušem Beránkem, kteří takto obětovali svůj čas a energii. Věřím, že ne nadarmo! Tak zase za rok.

 

IMG_3731.JPG