Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Farní pouť pod širým nebem

Farní pouť pod širým nebemDatum konání:
7.6.2020

 

V neděli 7.6.2020 mohla celá farnost po dlouhé době opět prožít společnou mši sv.

Na louce u kostela sv. Jiří se nás sešlo kolem 250. Rodiny, děti, mládež a senioři. Od 10:30 jsme s velkou vděčností za příznivé počasí a za ochranu před nákazou koronaviru chválili a děkovali Pánu Bohu. I s hygienickými rozestupy bylo toto množství jen „malým stádcem“, ale zároveň radostným společenstvím. Po dlouhé době se tak mohli mnozí opět uvidět a pohovořit spolu.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě této bohoslužby. Ať už pomocí při zajištění podia, ozvučení, ministrování, hudby a zpěvu, přípravy liturgických předmětů, oltáře, přivezení laviček a židlí, úklidu a modlitby.

Všem ať odplatí Pán Bůh.

Evžen Rakovský 

 

DSC01427.jpg