Úvod > Ohlášky > 3. adventní neděle

3. adventní neděle

15.12.2019

4. neděle adventní

V sobotu bude rorátní mše sv. v 7:45 v kostele v Lobzích.

• Dnešní sbírka byla na klienty domova u sv. Jiří a sociálně potřebné. Děkujeme za vaše dary.
  • Adventní zastavení (duchovní obnova) pro mládež se uskuteční dnes od 15:00 do 20:00 v budově střediska.
  • V pondělí bude v Lobzích mimořádně mše sv. pro seniory z domovů důchodců v 10:00. Bohoslužbu povede P. Jiří Barhoň.
  • Srdečně vás zveme na Setkání přátel salesiánského díla v Plzni v pondělí 16. prosince 2019. V 17:30 bude v kostele v Lobzích mše svatá na poděkování za přátele díla, od 18:15 začne program ve středisku. Hostem večera je tentokrát sestra boromejka Angelika Pintířová. Mimo jiné je vychovatelkou ve výchovném ústavu pro chlapce v Křešíně.
  • Za týden bude pro školáky BNW. Přihlašování je přes SAPES.
  • První zasedání nové pastorační rady farnosti bude tuto středu od 19:00 ve farní klubovně a příští neděli při mši sv. v 10:00 se uskuteční slib členů této nové rady.
  • Příští neděli po mši sv. v 10:00 v rámci setkání rodin provedeme vánoční výzdobu kostela v Lobzích. Plánujeme pro účastníky i společný oběd. Proto prosíme ty, kteří chtějí zůstat na oběd, aby se zapsali na list v sakristii.
  • Po mši sv. u sv. Jiří příští neděli proběhne diskuse o připravovaném ozvučení prostor tamějšího kostela.
  • Využijte tento týden také k intenzivnější duchovní přípravě i skrze sv. smíření na Vánoce. V pátek můžete přicházet od 17:00 a možnost přistoupit k ní bude i přes mši sv. Kromě obvyklé doby před bohoslužbami bude možnost zpovědi také v průběhu nedělních bohoslužeb pro ty, co se přes týden k ní nemohou dostat.
  • Salesiánský ples se uskuteční 25. 1. 2020 v DEPU2015. Prodej vstupenek začíná dnes po mši od 11:00 do 12:00 v hlavní hale na středisku a dále pokračuje na středisku v otvírací době recepce.
  • Připravujeme tábory o letních prázdninách. Pro školáky od 8 do 15 let se uskuteční v termínu od 19. července. Více informací bude v brzké době.

Přehled zpovídání Advent a Vánoce 2019

Středa 18. 12. – 17:30 – P. Lepařík

Pátek   20. 12. – 17:00 – E. Rakovský a P. Lepařík

Možnost zpovídání i v průběhu mše sv.

Neděle 22. 12.

Sv. Martin a Prokop

Sv. Jiří

7:00 – M. Poláček

9:30 – M. Sklenář

v kanceláři u sakristie

8:30 - E. Rakovský

7:30 - E. Rakovský

9:30 – M. Poláček zpovědnice - podle potřeby i přes mši sv.

V případě potřeby se zpovídá i po mši sv.

Úterý 24. 12.

Sv. Martin a Prokop

15:30 – 16:00 E. Rakovský

Středa 25. 12. a čtvrtek 26. 12.

Jako obvykle při nedělních bohoslužbách.

V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.

Další možnosti jsou v kostele Nanebevzetí Panny Marie, jak je uvedeno na vývěsce.