Úvod > Ohlášky > 23. neděle v mezidobí

14. 9. Pátek Svátek Povýšení sv. Kříže

15. 9. Sobota Památka Panny Marie Bolestné

16. 9. Neděle 24. neděle v mezidobí

Bohoslužby v tomto týdnu budou jako obvykle.

• Důležité setkání rodičů a katechetů ohledně výuky náboženství se uskuteční dnes po mši sv. v 10:00 v jídelně SaSM.
  • Ode dneška probíhají opět slovíčka pro děti při mši sv. v 10 hod. a pokračuje provoz farní knihovny.
  • V tištěných ohláškách si můžete přečíst podnět k památce Panny Marie Bolestné.
  • K rozebrání jsou Farní Věstník a Diecézní Zpravodaj.
  • V sobotu se koná farní a diecézní pouť do Teplé. Kdo by chtěl, může využít k odvozu autobus. K tomu je třeba se přihlásit ve farnosti u katedrály sv. Bartoloměje na Františkánské ulici.Prosím, abyste se zúčastnili a vzali celý den jako příležitost k malé duchovní obnově. Pro své zájmy určitě děláme mnoho dobrého. Pouť můžeme prožít jako vklad pro svůj duchovní život a jako povzbuzení pro ty, s nimiž se tam setkáme. Kdo z naší farnosti by potřeboval individuální odvoz, ať kontaktuje P. Evžena Rakovského.  Mladým lidem začíná program už v pátek večer. Kdo by se chtěl zúčastnit, kontaktujte P. Marka Sklenáře.
  • Jste zváni na ekumenickou bohoslužbu, která se koná v neděli 16. 9. 2018 od 16:00 v kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Františkánské ulici. Bohoslužbě bude předsedat plzeňský biskup Tomáš Holub.

• Přehled zpovídání: St  17:30 – PL;   17:30 – ER;  Ne 16. 9. 7:00 PER; 9:30  PL U sv. Jiří: na požádání MS. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.