Úvod > Ohlášky > 18. neděle v mezidobí

Posvěcení římské baziliky Panny Marie

Svátek Proměnění Páně

19. neděle v mezidobí

Bohoslužby ve všední dny budou jako obvykle.

Bohoslužby v neděli: v Lobzích v 7:30 a v 10:00, u sv. Jiří v 8:45

• Od 1. srpna můžeme opět využívat plnou kapacitu kostela. Zůstává povinnost zakrytí nosu a úst a další hygienická opatření. Ruce si nadále vyjma členů rodiny nepodáváme.
  • V tomto týdnu se uskuteční tábory pro děti z naší farnosti: Farní tábor a tábor Kompot. Prosíme o modlitbu za účastníky i vedoucí.
  • V sobotu dopoledne budou v prostorách u kostela sv. Jiří oddáni snoubenci Johanka Papazianová a Marek Bělohoubek. Vyprošujme jim požehnání pro nastávající společný život.
  • Témata putování, návštěva papeže Františka na Slovensku, úvaha nad evangeliem neděle salesiána L. Heryána a další najdete v aktuálním čísle Katolického týdeníku.
  • V tomto týdnu bude mít ve farnosti službu salesián Pavel Lepařík.

• Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – PL;  Ne 8. 8. 7:00MP;  Mše sv. v 10:00PL zpovídání na požádání až po mši sv. U sv. Jiří: na požádání PL. V ostatní dny lze domluvit termín individuální.