Úvod > Ohlášky > 15. neděle v mezidobí

16. 7. Pondělí Památka Panny Marie Karmelské
21. 7. Sobota Památka sv. Vavřince z Brindisi, kněze a učitele církve
22. 7. Neděle 16. neděle v mezidobí

Bohoslužby v tomto týdnu budou jako obvykle.

• Ve středu jste zváni na besedu se sestrou salesiánkou Olgou Langrovou, misionářkou na Kubě. K setkání od 18:00 vás zvou do krypty na Křimické ulici sestry salesiánky.
  • Protože nedělní bohoslužby jsou v prázdninovém režimu, nejsou služby lektorů. Čtení je potřeba rozdávat před každou bohoslužbou. Prosíme o vaše aktivní zapojení se.
  • Příští týden má službu ve farnosti P. Evžen Rakovský. Služby v ostatních prázdninových týdnech jsou vyvěšeny na nástěnce a na webu.
  • Na stolku se zpěvníky je k podepsání Petice na podporu manželství. Pokud vnímáte, že je třeba posílit postavení klasické rodiny, jako svazek ženy a muže, pak je právě pro vás k dispozici petice, kterou můžete podepsat. Křesťanské pojetí rodiny je třeba podporovat a především vyprošovat moudrost zákonodárcům, aby tvorba zákonů rodinu posilovala.
  • V tomto týdnu se uskuteční Dívčí chaloupka. Prosíme o modlitbu za děti a vedoucí.
  • Přehled zpovídání: St – 17:30 – ER; Pá – 17:30 – ER; Ne 22.7. 7:00 – MS; 9:30* – MP. U sv. Jiří: na požádání ER. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.

* může se stát, že v neděli kněz, který slouží mši sv. u sv. Jiří, má bohoslužbu i v 10 hod. Nestihne tedy zpovídat před mší sv., ale bude k dispozici po ní.