Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vzpomínka a modlitba za zemřelé

Vzpomínka a modlitba za zemřeléDatum konání:
30.10.2021

Zveme vás k modlitbě  a vzpomínce za zemřelé. 

2. listopadu k bohoslužbám:

v 8:00        v kostele v Lobzích

v 17:00      v kostele sv. Jiří. Po této mši sv. bude společná modlitba na hřbitově u kříže za zemřelé.

 

Biskup Tomáš zve všechny, kteří ztratili někoho blízkého, na akci Svíce pro naše zemřelé, která se uskuteční v úterý 2. listopadu od 18 hodin v katedrále sv. Bartoloměje. Na místě budete moci na lístek napsat jména vašich blízkých zemřelých nebo vaši prosbu. Lístky budou během akce předány mnichům trapistům z kláštera v Novém Dvoře, kteří se za zemřelé budou každý den modlit.

 

Letos mimořádně po celý měsíc listopad libovolných osm dní při návštěvě hřbitova, modlitbě za zemřelé a splnění tří obvyklých podmínek (sv. smíření, sv. přijímání, modlitba na úmysl sv. otce), můžeme pro zemřelé získat plnomocné odpustky.