Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Velikonoční modlitební štafeta v kostele

Velikonoční modlitební štafeta v kosteleDatum konání:
6.4.2023

Vážení farníci,Modlitební štafeta farnost Plzeň Lobzy

s blížícími se Velikonocemi Vám chceme přinést pozvání na modlitební štafetu, kterou pořádáme ve farnosti. Tuto krásnou tradici jsme si přenesli z minulosti a s radostí ji udržujeme dodnes. Modlitební štafeta probíhá v časech 19:00 až 7:00 na Zelený čtvrtek a na Velký pátek taktéž od 19:00 - 7:00. Během této doby se postupně modlíme každou hodinu, aby byla celá noc naplněna modlitbou a duchovním spojení celé farnosti.

Rádi bychom Vás tedy pozvali k účasti na této krásné události. K účasti na modlitební štafetě je potřeba se přihlásit. Tuto modlitební štafetu pořádáme každý rok a věříme, že i letos se nám podaří vytvořit nezapomenutelnou atmosféru, která nás všechny spojí v modlitbě a víře.

Těšíme se na Vaši účast a modlitbu.

Za farní radu Dušan Váňa a Petr Němeček

Přihlášení na modlitební štafetu