Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Tříkrálová sbírka 2021

Tříkrálová sbírka 2021Datum konání:
7.1.2021

 

Letošní Tříkrálová sbírka je jiná, než je obvyklé. Koledníci nemohou vyrazit do ulic, bohužel se museli přemístit do virtuálního prostoru a koledovat odtud. Stejně tak i poskytování příspěvků pro Tříkrálovou sbírku pro potřebné probíhá jinými formami. Proto je možné přispívat buď pomocí DMS, bankovním převodem nebo s využitím platební aplikace na stránkách Tříkrálová sbírka. Oficiální plakát s informacemi ke stažení ZDE.

 

Stacionární kasička Tříkrálové sbírky bude v kostele v Lobzích k dispozici pro příspěvky před bohoslužbami takto:

Středa a v pátek od 17:30

Neděle před bohoslužbami:

7:00 – 7:30

8:30 – 9:00

10:00 – 10:30

17:30 – 18:00

 

Sbírka bude probíhat do 24. 1. 2021 

 


 

My, koledníci z farnosti sv. Martina a Prokopa, jsme pro vás nazpívali tradiční koledu a teď vám ji netradičně posíláme. Koledování zahájili Quo Vadis svým koncertem 26. 12. (Bohu jim za to díky), nyní přebíráme štafetu my a těšíme se, že se připojíte a sami nazpíváte svoji verzi koledy a tou potěšíte ostatní. Vaše příspěvky budeme zveřejňovat zde na webu a tradičně na facebooku a youtube stránkách farnosti.

 

 

 yt.jpg

PRVNÍ KOLEDA

 

 

yt.jpg

DRUHÁ KOLEDA

Tříkrálová sbírka pokračuje!

Máme tady první koledu od královen Terezky, Emičky a Klárky. Kdo se přidá jako další?

 

 


 

 

Titulek - My, koledníci od Martina a Prokopa, jdeme k Vám.jpg