Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Tříkrálová sbírka 2021

Tříkrálová sbírka 2021Datum konání:
7.1.2021

 

Letošní Tříkrálová sbírka je jiná, než je obvyklé. Koledníci nemohou vyrazit do ulic, bohužel se museli přemístit do virtuálního prostoru a koledovat odtud. Stejně tak i poskytování příspěvků pro Tříkrálovou sbírku pro potřebné probíhá jinými formami. Proto je možné přispívat buď pomocí DMS, bankovním převodem nebo s využitím platební aplikace na stránkách Tříkrálová sbírka. Oficiální plakát s informacemi ke stažení ZDE.

 

Stacionární kasička Tříkrálové sbírky bude v kostele v Lobzích k dispozici pro příspěvky před bohoslužbami takto:

Středa a v pátek od 17:30

Neděle před bohoslužbami:

7:00 – 7:30

8:30 – 9:00

10:00 – 10:30

17:30 – 18:00

 

Sbírka bude probíhat do 24. 1. 2021 

 


 

My, koledníci z farnosti sv. Martina a Prokopa, jsme pro vás nazpívali tradiční koledu a teď vám ji netradičně posíláme. Koledování zahájili Quo Vadis svým koncertem 26. 12. (Bohu jim za to díky), nyní přebíráme štafetu my a těšíme se, že se připojíte a sami nazpíváte svoji verzi koledy a tou potěšíte ostatní. Vaše příspěvky budeme zveřejňovat zde na webu a tradičně na facebooku a youtube stránkách farnosti.

 

 

 yt.jpg

PRVNÍ KOLEDA

 

 

yt.jpg

DRUHÁ KOLEDA

Tříkrálová sbírka pokračuje!

Máme tady první koledu od královen Terezky, Emičky a Klárky. Kdo se přidá jako další?

 

"Tříkrálová sbírka letos je opravdu jiná. Nekončí v polovině ledna jako obvykle, kampaň a možnost přispívat do stacionárních kasiček trvá do této neděle 24.1. Ani my nezahálíme. Na farní youtube kanál jsme umístili třetí (poslední letošní) tříkrálovou koledu, tentokrát je to připomínka, jak to bylo vloni v ulicích naší farnosti. Doufejme, že se příští rok taková forma koledování povede!

Děkujeme všem, kteří letos přispěli nebo přes virtuální kasičku, která bude otevřená do 30.4., ještě přispějí. Pomohli jste a pomáháte dobré věci."

Náhled

TŘETÍ KOLEDA

 

 


 

 

Titulek - My, koledníci od Martina a Prokopa, jdeme k Vám.jpg