Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Svatomartinská pouť

Svatomartinská pouťDatum konání:
18.11.2019

pout J 1.jpg

Jako každoročně jsme i letos prožili Svatomartinskou pouť s hostem. Tentokrát to byl P. Jan Fojtů, SDB, novokněz, který v Plzni více než rok působil, když se připravoval na kněžství. Byl hostem na obou bohoslužbách a po nich uděloval individuálně své novokněžské požehnání. Následné pohoštění a oběd, skvěle připraven, všem poutníkům přispěl k radosti. Vzájemné sdílení pak obohatilo seznámení se s tvorbou Výchovně pastoračního programu farnosti, který je utvářen salesiány a jejích nejbližšími spolupracovníky pro celé plzeňské dílo. Podíl na tomto procesu má i patnáct farníků, kteří přišli na jeho prezentaci při této pouti.

Pánu Bohu dík především a kéž nám ve farnosti pomáhá Duch svatý při jeho utváření.