Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Summer Job

Summer JobDatum konání:
29.7.2021

Minulý týden jsme se zúčastnili brigády v Teplicích, abychom pomohli místním salesiánům s vývozem suti z kostela sv. Vavřince v Kostomlatech pod Milešovkou.  Práce na půdě v prašném prostředí byla velká námaha pro svaly a plíce, ale ten dobrý pocit z dobře odvedené práce stál za to. Pomoc v kostele však nebyla jediným programem této akce. Podnikli jsme hned několik výletů, poznali krásy Ústeckého kraje, zaplavali jsme si v místním rybníku Márinka, ochutnali jsme výbornou pizzu a hlavně jsme se hrozně moc nasmáli a utužili partu.

Děkujeme teplickým salesiánům za úžasné zázemí, které bylo po těžké práci velice příjemné. Našim salesiánům Filipovi a Indymu patří dík za kvalitní program a skvělé zážitky. Celých pět dní v Teplicích jsme si moc užili a určitě to není naposled, co zde přidáme ruku k dílu!

 

DSC07257.jpg