Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Proběhl kurz Alfa

Proběhl kurz AlfaDatum konání:
20.12.2019

DSC_0019.JPG

Od 30. září do 9. prosince 2019 se uskutečnil v naší farnosti kurz Alfa. 

Tato delší dobu připravovaná a ohlašovaná aktivita měla za cíl pomoci prozkoumat, na čem stojí křesťanství. Pro mnohé bylo patnáct témat probíraných o pondělních večerech a jednom o víkendu vítanou příležitostí znovu si uvědomit nebo poznat podstatu křesťanství. Večer začínal společnou večeří, pokračoval přednáškou s pozvaným hostem a končíval diskusí ve čtyřech skupinkách. Evangelizační a misijní charakter podtrhli účastníci, kteří sami křesťanskou víru nepraktikují. Dvacet pět přihlášených a tým vedoucích skupinek a jejich pomocníků doplnil technický tým. Domníváme se, že účastníci i pořadatelé budou mít na co vzpomínat. Díky všem, kdo se podíleli na realizaci tohoto kurzu.

 

P. Evžen Rakovský, SDB

 

rj.png