Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pozvání k modlitbám

Pozvání k modlitbámDatum konání:
1.10.2022

Tuto neděli 2. 10. začíná letošní Modlitební týden (v příloze je plakátek s rozpisem akcí). Na stránce https://247.krestan.org/ se je možné zaregistrovat do modlitebního řetězu (probíhá z domova) a během tohoto týdne budou také každý den ranní modlitby z věže (od 7:00-8:00, sraz v 6:45).

Na závěr Modlitebního týdne se v sobotu 8. 10. od 14:00 do cca 18:00 uskuteční Odpoledne chval, kde se vystřídá několik hudebníků/skupin a od 18:00 Miniseminář na téma Překážky ve chvalách, na který naváže Večer chval do cca 20:30. Rádi bychom, aby se zde sešli a společnou chválou propojili křesťané z různých církví, protože i když můžeme mít v lecčems různé teologické důrazy, ohledně touhy vzdávat Bohu chválu a uctívat jej, jsme všichni zajedno.