Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pouť na Prusiny

Pouť na PrusinyDatum konání:
29.5.2019

kostel1.JPG

Již tradiční jarní pouť farnosti měla letos zcela netradiční realizaci. Neputovali jsme na Vršíček, ale do Prusin. Tradičně pěšky, cyklisticky, auty, veřejnou dopravou a dokonce s přenocováním v případě ministrantů. Díky Boží přízni jsme měli nádherné počasí a doufám, že i prožitek celé pouti.

Nejprve jsme děkovali a chválili Pána při mši sv., pak byla možnost nasytit se párky, koláči, buchtami a nejrůznějšími nápoji. Nakonec nás čekal program pro děti a pro dospělé ve čtyřech skupinách, kde jsme hovořili o životě naší farnosti, co vidím jako důležité a nakonec o připravovaném Kurzu Alfa, který by měl být do podzimu spuštěn v naší farnosti.

Díky těm, kteří se zúčastnili pouti a přinesli napečené sladkosti. Zvláště těm, kteří ji připravovali, a zapojili se do služeb tak, aby celá pouť měla dobrý průběh. Pán všem odplať.