Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > POUŤ DO PRUSIN, texty na poutní cestu

POUŤ DO PRUSIN, texty na poutní cestuDatum konání:
7.5.2022

Na neděli 29. 5. připravujeme pouť farnosti do Prusin, kde bude mše sv. v 13:00 a po ní společný program. Bohoslužba ve farnosti bude jen ranní v 7:30 v Lobzích. Bohoslužby u sv. Jiří v 8:45 a v Lobzích v 10:00 nebudou! Rádi bychom, aby pouť sloužila jako příležitost k setkání všech, kteří patří do naší farnosti. Na samostatném letáku v tomto odkaze najdete potřebné informace k putování. Lze jít pěšky z Černic nebo Čižic, ve skupině cyklistů nebo se dopravit individuálně. Pokud by někdo chtěl nabídnout odvoz seniorům, ať to sdělí P. E. Rakovskému. Po mši sv. připravujeme občerstvení. Káva, čaj a sušenky budou zajištěny, svačinu si vezměte s sebou. Napečené sladkosti jsou vítány. Program bude pokračovat ve skupinách. Rádi bychom reflektovali uplynulé dva roky omezení v životě víry farnosti i v životě osobním.

 

TEXT K CESTĚ NA POUŤ

 

POZVÁNKA PRO CYKLISTY