Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Postní doba

Postní dobaDatum konání:
3.3.2022
 • Pobožnosti křížové cesty jsou v lobezském kostele v postní době ve středu a v pátek od 17:30.
 • Nabízíme duchovní zamyšlení pro farnost v sobotu 19. března. od 9:00 do 11:00. Začne ranní bohoslužbou v 8:00 a pokračuje v kostele úvahou s myšlenkami Eliase Velly od 9:00. Po ní bude příležitost ke sv. smíření a zakončena bude adorací, společnými prosbami a svátostným požehnáním v 11:30. Vede P. E. Rakovský
 • Další podněty můžete čerpat z níže uvedených odkazů.

 

Katecheze pro dospělé:

Na tomto odkaze: 1. neděle postní.

                              2. neděle postní

                              3. neděle postní

                              4. neděle postní

                              5. neděle postní

 

 

Katecheze pro děti:

Na tomto odkaze.

Pro starší děti: zde /4. neděle p.

 


 

 

 • Na dřeň
 • Rozhovory, které zasáhnou. Silné příběhy lidí, debaty o tématech, o kterých se jinde nemluví, i o životě s Bohem. Pořad, kde se nebojíme jít Na dřeň. Na dřeň je držitel ocenění Novinářská cena 2020 od Nadačního fondu nezávislé žurnalistika (vítěz v kategorii audiovizuální žurnalistiky - rozhovor, k poslechu tady). Získal také první místo od Vládního výboru pro osoby se zdravotním postižením. Podcast tvoří mladí redaktoři Proglasu - Alžběta Havlová, Hana Kašpárková, Ondřej Havlíček, Hana Strašáková, Marie Moreno a Jaroslav Tomáš. Od roku 2022 je podcast pozastaven, ale dají se poslouchat archivní díly.
 • https://slovo.proglas.cz/kultura-a-vzdelavani/na-dren

 

 • Ecclesia podcast
 • Cílem Ecclesia podcast je zprostředkovat zejména mladým lidem rozhovory se zajímavými osobnostmi z katolické církve. Diskutovat o aktuálním dění a aktuálních tématech s odborníky, jenž mají k dané problematice co říct. Vzdělávat se v otázkách souvisejících s vírou a křesťanstvím obecně. Nová epizoda (podcast) vychází ve formě audio nahrávky každých 14 dní.
 • https://www.ecclesiapodcast.cz/

 

 • Světem bible
 • Legendární cyklus rozhlasových biblických výkladů, které se poprvé v éteru objevily v USA v roce 1967. K dnešnímu dni se vysílá ve více než stovce jazyků po celém světě a podle posluchačských ohlasů má stále nebývalý vliv na životy lidí.
 • https://www.twr.cz/zvukovy-archiv?porad=Sv%C4%9Btem%20Bible