Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Noc kostelů 2021

Noc kostelů 2021Datum konání:
29.5.2021

Níže najdete krátkou zprávu o uskutečněné akci.

Kostel sv. Jiří na Doubravce: NOC K JIŘÍ.pdf

Kostel sv. Martina a Prokopa v Lobzích: NOC K LOBZY.pdf

 

V páteční večer se uskutečnila v naší farnosti NOC KOSTELŮ. Jednoduchý program v obou naši kostelích byl obohacen výstavou obrazů a fotografií. Díky vystavovatelům i organizátorům a dobrovolníkům, kteří pomohli vytvořit příjemnou atmosféru.

V Lobzích byl večer doplněn několika svědectvími našich přátel, kteří se sdíleli o své cestě k víře. Jejich svědectví bylo potvrzením, že Bůh si k sobě volá všechny. Každého originálním způsobem a často nesnadnou cestou. Otevřenost byla velmi oceněna přítomnými. Díky všem za svědectví. Mnozí z návštěvníků využili nabídku zapálení svíce za své přátele, nemocné, nebo zemřelé. Noční modlitbou pak tato akce byla ukončena.

 DSC03096.jpghttps://farnost.sdbplzen.cz/fotogalerie/noc-kostelu-2021

 

 

NOC K 2021