Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Ministrantský výlet na kněžské svěcení Jendy Fojtů

Ministrantský výlet na kněžské svěcení Jendy FojtůDatum konání:
11.9.2019

IMG_7262.JPG

V sobotu 7. 9. 2019 proběhlo kněžské svěcení Jendy Fojtů. Vzhledem k tomu, že u nás ve farnosti Jenda 2 roky působil, rozhodně jsme si tuto událost nenechali ujít. Svěcení probíhalo v kostele Panny Marie Pomocnice křesťanů ve Zlíně. Ve zcela naplněném kostele panovala úžasná atmosféra. Kněžské svěcení přijal Jenda z rukou pana biskupa Karla Herbsta a za přítomnosti mnoha salesiánských kněží. Celou slavnostní mši doprovázela zdejší schola. Po mši svaté jsme přijali novoknežské požehnání od Jendy. Při návratu zpět do Plzně jsme se zastavili u rodičů Jožky Převora, kde nás čekala legrační projížďka na koni za odborné asistence Jožky a jeho sestry. Byl to super výlet a Jendovi přejeme, ať ho Pán Bůh provází na jeho kněžské cestě.