Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Ministrantské putování na Vršíček

Ministrantské putování na VršíčekDatum konání:
31.5.2018

Ministranti z naší farnosti uskutečnili i letos výpravu na farní pouť.

Večer 25. května se ministranti od Svatého Martina a Prokopa sešli na Salesiánském středisku. Přespali do druhého dne a další den ráno vyrazili na pěší pouť na Vršíček u Rokycan. Večer téhož dne jsme došli k Ostrému kameni, kde jsme si opekli buřty a uložili se ke spánku. Někteří z nás spali na zemi ve spacáku a někteří v hamaku. Druhý den před obědem jsme doputovali na Vršíček, kde nás čekalo úžasné překvapení v podobě výborných řízku a štrůdlu, které připravil P. Martin Poláček. Společně jsme pak prožili krásnou poutní mši svatou, kterou sloužili všichni kněží od salesiánů v Plzni.

Vítek Šilhánek

Související galerie

Ministrantské putování na Vršíček