Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Křížová cesta a další inspirace

Křížová cesta a další inspiraceDatum konání:
5.4.2020

1. podnět:

Na Velký pátek jsme měli jít s rodinami tradiční křížovou cestu v Dobřanech. Bohužel to situace neumožňuje, tak jsme vymysleli alternativu, která není jen pro rodiny s dětmi. Na "zdravotní vycházku" se může vydat kdokoliv z farnosti.
Všechny potřebné info ke křížové cestě jsou v dokumentu. Každý ať si křížovou cestu projde, kdykoliv se mu to bude hodit. Pro důkaz své účasti na společné- individuální cestě prosíme o fotku, kterou pak nahrají pod fcb odkaz.
Šaškovi

 

Křížová cesta pro všechny, kdo se chtějí spojit modlitbou na stejné cestě

Křížová cesta začíná u kaple sv. Vojtěcha na kraji Nebílovského Borku kousek od červené turistické značky a dále pokračuje po červené turistické značce až ke kapli sv. Barbory (cca. 2,5 km, sjízdné i s větším kočárkem, kola také možno), kde končí čtrnáctým zastavením. Jednotlivá zastavení jsou označena křížky, které jsou umístěny v blízkosti cesty – červená turistická trasa. Pro lepší orientace jsme jednotlivá zastavení – křížky nafotily. Po cestě lze využít jakoukoli formu i text Křížové cesty (např. https://deti.vira.cz/clanky/namety-ke-krizove-ceste pro děti či https://www.pastorace.cz/tematicke-texty/ruzne-krizove-cesty pro dospělé).

Šaškovi

křížová cesta 2020.docx

 

2. podnět:

Milé děti, ministranti, kamarádi, Salesiáni, farníci,

protože se s Vámi nemůžeme dnes sejít na farní kávě, chtěli bychom společné setkání realizovat improvizovaně. Rádi bychom vás proto pozvali na výlet na vrch Čilina. Je to nevelký kopec nedaleko Rokycan a jeho vrchol lze dobýt z různých stran i rozličným způsobem. Prosíme rozložte svou návštěvu do různých denních i nočních hodin! Místo pro nalezení POKLADU bude aktivní do 14. 4. 2020.

Kuchtovi

výlet Čilina webovky.docx