Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Generální úklid kostela

Generální úklid kostelaDatum konání:
8.4.2019

01.jpg

Srdeční díky všem brigádníkům při generálním úklidu kostela a jeho okolí v sobotu 6. dubna. Sice iniciativa Ukliďme Česko nás zaskočila při odvážení všeho nepořádku z okolí kostela a střediska do sběrného dvora, ale díky vynalézavosti Petra Purkarta a Filipa Mareše se vše nakonec podařilo vyřešit. Přece jen téměř pět hodin práce našich téměř dvaceti farníků je znát. Na co běžně nebývá čas, bylo možné provést. Ať všem obětavým farníkům a farnicím odplatí Pán.

 

Většinou chodívají stále stejní a tak jim děkujeme i touto formou:

 

Rodiny:

Janouškovi

Janovičovi

Váňovi

 

dále

Jana Daňková

Jana Nováková

Lenka Beránková

Mirka Bílá

Josef Doubek

Marek Nykles

Petr Purkart