Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Děkovná mše sv. na konci školního roku

Děkovná mše sv. na konci školního rokuDatum konání:
25.6.2024

K závěru školního roku patří děkování. Společně s dětmi z náboženství jsme měli mši svatou, kde jsme děkovali za všechno, co nám přinesl uplynulý školní rok. Prosili jsme také za čas prázdnin a za děti, které jakkoliv trpí a prázdniny v našem slova smyslu mít nebudou.

Pro jednu rodinu byla tato bohoslužba významná ještě jiným způsobem.  Jejich syn Josef přistoupil poprvé k svatému přijímání. Mnoho přítomných dětí si tak připomnělo slavnostní událost ze začátku měsíce a byly rádi, že je Pepa už zdráv a může také k přijímání.

Mši svatou doprovodila svoji hudbou scholička. Děkujeme a těšíme se na jejich další vystoupení.

Pár fotografií