Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > BNW PROSINEC 2023

BNW PROSINEC 2023Datum konání:
11.12.2023

PROSINCOVÉ BNW

O víkendu 9.-10.12. se uskutečnilo mikulášské setkání BNW, na které přišlo celkem 16 mladých účastníků. Po úvodních a seznamovacích hrách byla velká mikulášská hra, završená kvízem Kahoot. Sobotní večer nám ještě  vyplnilo tvoření stromečku z přírodních materiálů ( špejle, provázek, dřevěné ozdoby), osvíceného vlastním elektrickým osvětlením. V neděli po ranní modlitbě jsme se ve dvou skupinách ( mladší a starší) zamýšleli nad evangeliem 2. neděle adventní, které jsme spojili s mikulášským tématem: Proč je správné pomáhat druhým, být dobrý. Setkání  vyvrcholilo mší svatou v kostele sv. Martina a všem se velmi líbilo. Těšíme se na lednové a přejeme všem pokojný Advent. Za tým BNW Dari Vedrová