Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > BNW: prosinec

BNW: prosinecDatum konání:
13.1.2020

IMG_0254.jpg

Naposledy v roce 2019 proběhlo BNW o víkendu před Vánocemi. A tak se přirozeně předvánoční atmosféra promítla i do jeho průběhu. Nejprve přišly mezi nás postavy, které nás na předchozím setkání uváděly do adventu – Maria, Alžběta, Zachariáš a Jan Křtitel. V obdobě talk show jsme se jich měli možnost ptát na to, jak prožívaly situaci kolem narození Ježíše a Jana Křtitele. Vzápětí se mezi námi objevil anděl a pod jeho vedením jsme díky plnění různých úkolů doputovali do Betléma. Sami jsme si pak vyrobili svůj vlastní betlém – každé dítě vytvářelo postavičku, která znázorňovala jeho samotného. S čím mohu přijít do Betléma já? Co mohu narozenému Ježíši přinést sám za sebe? Pak samozřejmě nemohla chybět dobrá večeře i se sladkou tečkou na závěr. Jako vždy nechyběly i další hry, především aktuálně populární pamatovák.