Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > BNW-listopad 2022

BNW-listopad 2022Datum konání:
17.11.2022

Listopadové BNW je ze námi! A děly se věci! Nejdříve se našim 18 mladým zjevil anděl a vyzval je, aby si zahráli Dámu o své duše. Čert všechny soutěžící strašil peklem, ale nakonec i poražené družstvo bylo spaseno a pro svou snahu vpuštěno do očistce. V dušičkové tématice jsme pokračovali cestou do kostela sv. Jiří na Doubravce. Děti dostaly příležitost se trošku zamyslet nad svou představou nebe a posmrtného života a po dvojicích se prošly hřbitovem až do svíčkami osvětleného kostela, kde jsme si v modlitbě vzpomněli na naše drahé zemřelé. V neděli nás navštívil sv. Martin, patron našeho kostela, a z dětí se staly slavné husy, které svým kejháním nebohého Martina prozradily. V programu BNW samozřejmě nechyběl prostor na oblíbenou vybíjenou či večerní upíry. ???? Tak zase za měsíc!

                                                                                                                                                                                                                   Jakub a členové týmu. 

Fotogalerie na tomto odkaze:

20221112_172523.jpg