Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > BNW leden 2023

BNW leden 2023Datum konání:
29.1.2023

Slavili jsme Dona Boska! A velkolepě. ???? Sešlo se nás 18 účastníků a hlavní část program byla poněkud netradiční. Společně jsme totiž chystali slavnostní večeři – někteří vyráběli papírové řetězy, foukali balónky nebo skládali ubrousky, jiní chystali chlebíčy či vařili krupicovou kaši a jedna skupinka si připravovala scénku ze života Dona Boska. Celé setkání se neslo ve slavnostní atmosféře, kterou završily i nedělní zmrzlinové poháry a závěrečná mše svatá ke cti Dona Boska. Kromě toho jsme se v sobotu večer podívali na kousek filmu Don Bosco, společně se pomodlili, hráli vybíjenou, a přespávačku si náramně užili.

A pokud chcete shlédnout video - volnou adaptaci na sen Dona Boska z jeho devíti let, - najdete ho na tomto odkaze: VIDEO

20230128_204858.jpg