Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > BNW červen

BNW červenDatum konání:
11.7.2022

 

Jako tradičně jsme se o víkendu, kdy ve farnosti slavíme svatoprokopskou pouť, sešli na BNW. Svatý Prokop mezi nás i osobně přišel a vyzval na k pomoci s výstavbou sázavského kláštera. Po vytěžení dostatku „krabicového kamene“, vyrostl ve středisku jeho model. Vzápětí jsme se přenesli téměř do současnosti a podívali se na dokument Prostor ticha, který zachycuje vznik a výstavbu nedalekého kláštera trapistů v Novém Dvoře. Sami jsme pak při večerní modlitbě zazpívali žalm „na dva chóry“. Samozřejmě došlo i na hry včetně vybíjené, která prostě chybět nemůže. V neděli jsme se ještě ohlédli za celým školním rokem a malou soutěží jsme si připomněli, čemu jsme se během roku věnovali. A pak všech 12 účastníků přešlo na poutní mši sv. do kostela.

 

20220625_175314.jpg