Úvod > O nás

O nás

Součástí poslání salesiánů v Plzni je také jejich působení ve Farnosti Plzeň - Lobzy. V této části našich stránek se můžete blíže seznámit s tím, co vlastně farnost je, co se v ní odehrává a dovědět se více o kostele sv. Martina a Prokopa a o kostele sv. Jiří, které se zde nacházejí. Můžete si zde přečíst informace o poslání farnosti a poznat její charakteristiky. Dostanete se také k pozvánkám na bohoslužby a aktivity, které farnost pořádá. Hned pod tímto textem začíná kronika farnosti se zprávami o tom, co se událo. Pokud budete mít nějaké připomínky či nápady k fungování a obsahu stránek nebo se budete chtít na cokoliv (a tím myslíme opravdu na cokoliv) zeptat, využijte kontakty. Nezapomeňte také navštívit stránku s texty, které poučí a poslouží k zamyšlení.